Ważne informacje - 5 artykułów

Ważne linki

Najczęściej czytane

 1. Terminy przyjęć do Policji na 2023 rok. Zostań jednym z nas, złóż dokumenty i rozpocznij rekrutację już dziś.

  Jeśli chcesz w życiu wykonywać ciekawy, wyjątkowy zawód, mieć stabilną i dającą satysfakcję pracę, a przy tym pomagać innym ludziom, dbając o ich bezpieczeństwo i porządek publiczny - to zawód policjanta jest właśnie dla ciebie! Trwa rekrutacja do służby w Policji. Jeśli jesteś zainteresowana/ny - nie czekaj!! Złóż dokumenty jeszcze dziś!! Komendant Główny Policji wyznaczył terminy przyjęć do służby na 2023 rok.

 2. Na wieczną służbę odszedł nasz kolega asp. Tomasz Stencel

  Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 30 listopada 2023 roku w wieku 50 lat zmarł nasz kolega asp.Tomasz Stencel – policjant Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

 3. Policjanci zatrzymali 18-latka, który okradł działkę

  Kryminalni z Osowej zatrzymali mieszkańca Gdańska, który włamał się do altany na terenie ogródków działkowych. Podczas ucieczki, sprawca zgubił część łupów. Odzyskane elektronarzędzia trafiły do właściciela. 18-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem.

 4. 30-latek odpowie za udzielanie narkotyków.

  Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca gdańska, podejrzanego o udzielanie narkotyków innej osobie. Mężczyzna usłyszał zarzut i został objęty policyjnym dozorem. Teraz grozi mu kara nawet 3 lat więzienia.

 5. Uwaga, komunikat zawiera zdjęcie identyfikacyjne. Zwłoki nieznanego mężczyzny.

  Policjanci z Komisariatu Policji V w Gdańsku prowadzą czynności identyfikujące dotyczące ujawnionych w sierpniu 2017 r. w rejonie torów PKP w Oliwie zwłok mężczyzny. Dotychczas wykonane czynności nie pozwoliły ustalić tożsamości denata

Powrót na górę strony