Ważne informacje - 5 artykułów

ZostanPolicjantem
policja.pl
bip
fb
youtube
j_migowy
Instagram WRD KMP Gdańsk
fb_KMP
Praca w Policji
Szukasz_wsparcia_specjalisty
SzukamySwiadkow
mapa_zag
Prawa człowieka
Handel Ludźmi
Zielona strefa
stop agresji drogowej
Oznakuj rower
Wnuczek
Stop Korupcji
Serwis Służby Cywilnej
Patrol
About Polish Police
Linia nadziei

Ważne linki

Najczęściej czytane

 1. Policjanci wyważyli drzwi i wynieśli kobietę z zadymionego mieszkania.

  Policjanci uratowali 76-letnia kobietę. Funkcjonariusze podczas pożaru budynku wynieśli z mieszkania 76-letnią kobietę. Policjanci natychmiast udzielili kobiecie pomocy przedmedycznej. Dzięki szybkiemu i profesjonalnemu działaniu policjantów nie doszło do tragedii.

 2. Terminy przyjęć do Policji na 2023 rok. Zostań jednym z nas, złóż dokumenty i rozpocznij rekrutację już dziś.

  Jeśli chcesz w życiu wykonywać ciekawy, wyjątkowy zawód, mieć stabilną i dającą satysfakcję pracę, a przy tym pomagać innym ludziom, dbając o ich bezpieczeństwo i porządek publiczny - to zawód policjanta jest właśnie dla ciebie! Trwa rekrutacja do służby w Policji. Jeśli jesteś zainteresowana/ny - nie czekaj!! Złóż dokumenty jeszcze dziś!! Komendant Główny Policji wyznaczył terminy przyjęć do służby na 2023 rok.

 3. Zatrzymani za kierowanie pod wpływem narkotyków i ich posiadanie.

  Policjanci gdańskiej drogówki w ciągu ostatnich dwóch dni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kierowali samochodami i prawdopodobnie byli pod wpływem środków odurzających oraz posiadali narkotyki przy sobie. Jeden z nich miał cofnięte uprawnienia do kierowania, a drugi zwrócił uwagę funkcjonariuszy, ponieważ jego przyczepka samochodowa nie miała tablicy rejestracyjnej. Teraz kierującym grożą 2 lata więzienia, wysoka grzywna i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 4. Poszukiwany listem gończym sam zgłosił się do policjantów.

  Do niecodziennej sytuacji, doszło dziś rano w gdańskim komisariacie na Śródmieściu. Do dyżurnego przyszedł mężczyzna z walizką w ręku i oświadczył, że jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Okazało się, że 38-latek mówi prawdę, więc został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Teraz zgodnie z dyspozycją sądu mężczyzna trafi do zakładu karnego, by odbyć dwuletnią karę pozbawienia wolności za rozbój.

 5. Zatrzymany za znieważanie i kierowanie gróźb na tle narodowościowym usłyszał siedem zarzutów.

  Kryminalni z komisariatu przy ul. Kartuskiej zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który na tle narodowościom znieważył dwóch pracowników restauracji obywatelstwa ukraińskiego oraz groził im. Ponadto, podejrzany uderzył w głowę ekspedientkę piekarni i opluł ją. Podczas przeszukania mieszkania gdańszczanina funkcjonariusze znaleźli 81 porcji haszyszu i 2 tabletki psychotropowe. Wczoraj zatrzymany 31-latek w prokuraturze usłyszał siedem zarzutów w tej sprawie. Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym i ma zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. W tym przypadku wyrok może być jednak wyższy ze względu na to, że niektóre z czynów miały charakter chuligański.

Powrót na górę strony