Szukamy świadków

Policjanci szukają sprawcy kradzieży

Data publikacji 26.08.2020

Policjanci z komisariatu na Przymorzu prowadzą pod nadzorem prokuratury rejonowej postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży. Sprawca przywłaszczył torebkę, w której znajdowały się telefon i karty płatnicze, a następnie za ich pomocą dokonał transakcji. Do zdarzenia doszło pod koniec stycznia 2020 r.

W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzny w wieku ok. 50 lat, krępej budowy ciała, średniego wzrostu, twarz owalna, widoczne zaczerwienienia na skórze, ubrany w spodnie dresowe, niebieskie buty z żółtymi sznurowadłami, czarna kurtka z kapturem, zielona czapka. Mężczyzna miał założony czarny plecak z napisem New Balance.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzną ze zdjęcia, mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji V w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 19. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu 47 741 12 22, bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres komendant.kp5@gd.policja.gov.pl

Powrót na górę strony