Szukamy świadków

POWIADOM POLICJANTÓW, JEŻELI ICH ROZPOZNAJESZ

Data publikacji 19.08.2020

Policjanci z komisariatu Policji VI w Gdańsku prowadzą pod nadzorem prokuratury rejonowej czynnośći w sprawie pobicia, które miało miejsce w Brzeźnie pod koniec czerwca 2020 r.

W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring z jednego z lokali usługowych, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzn wieku 20-24 lat mogących mieć związek z tym zdarzeniem.


Jeden z mężczyzn jest szczupłej budowy ciała, wzrost ok. 175-180 cm, ubrany w szarą bluzę z kapturem, czarne dresy, włosy krótkie w kolorze blond.
Drugi mężczyzna wzrosty ok. 175-180 cm, o ciemnej karnacji, ubrany ciemną w koszulkę z krótkim rękawem, czarne spodnie, miał krótkie, czarne włosy.


Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości, lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji VI w Gdańsku przy ul.Kasztanowej VI. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu 47 741 17 22 bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres komendant.kp6@gd.policja.gov.pl

 

Powrót na górę strony