Szukamy świadków

ROZPOZNAJESZ JĄ ? POWIADOM POLICJANTÓW

Data publikacji 19.08.2020

Komisariat Policji III w Gdańsku pod nadzorem prokuratury prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży telefonu o wartości ponad 5 tys. zł. Do zdarzenia doszło 25 lipca 2020 r. na terenie galerii handlowej we Wrzeszczu.

W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym został zarejestrowany wizerunek kobiety, która ma związek z tym przestępstwem.
Monitoring zarejestrował wizerunek kobiety w wieku ok. 30-40 lat, szczupłej budowy ciała, włosy długie, w kolorze wiśniowym, ubrana w czarną kurtkę typu ramoneska, różową bluzkę oraz białe spodnie. Na twarzy różowa maseczka.

Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości, lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji III w Gdańsku przy ul. Białej 1a. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu 47 741 15 22 bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres komendant.kp3@gd.policja.gov.pl

 

 

Powrót na górę strony