Szukamy świadków

Policjanci szukają mężczyzny, który włamał się do kiosku.

Data publikacji 10.06.2020

Funkcjonariusze z komisariatu we Wrzeszczu mieszczącego się przy ul. Białej 1a prowadzą pod nadzorem prokuratury postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do kiosku. Sprawca najpierw wybił szybę, potem ukradł z wnętrza papierosy. Do zdarzenia doszło 28 maja tego roku. Osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania lub mają informacje o jego miejscu pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji III w Gdańsku przy ul. Białej 1, tel.: 47 741-15-22.


 

 


Funkcjonariusze z komisariatu przy ul. Białej 1a, prowadzą pod nadzorem prokuratury postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do kiosku usytuowanego przy skrzyżowaniu ulicy Klonowej z ulicą Dmowskiego. Sprawca najpierw wybił szybę, potem ukradł z wnętrza kiosku papierosy. Do zdarzenia doszło 28 maja tego roku.
W trakcie pracy nad tą sprawą funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzny średniej budowy ciała. Mężczyzna ma dłuższe, ciemne włosy, ubrany jest w jasną kurtkę/bluzę typu oversize, pod którą widać ciemne elementy garderoby.
Osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania lub mają informacje o jego miejscu pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji III w Gdańsku przy ul. Białej 1, tel.: 47 741-15-22. Z policjantami można skontaktować się również za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: komendant.kp3@gd.policja.gov.pl. Policjanci zapewniają anonimowość, a każda przekazana informacja zostanie przez nich sprawdzona.

 

Powrót na górę strony