Szukamy świadków

Szukamy świadków wypadku

Data publikacji 11.09.2023

Policjanci z Wydziału ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 30 sierpnia 2023 roku około godziny 10:30 w Gdańsku na ul. Piecewskiej – na wysokości wyjazdu spod przychodni zdrowia. Nieznany mężczyzna kierujący pojazdem osobowym w trakcie manewru cofania potracił pieszą i oddalił się z miejsca zdarzenia.

30 sierpnia 2023 roku około godziny 10:30 w Gdańsku na ul.Piecewskiej na wysokości wyjazdu z parkingu przed przychodnią zdrowia, doszło do wypadku drogowego. Mężczyzna kierujący pojazdem osobowym koloru jasnoniebieskiego podczas manewru cofania potracił pieszą przemieszczającą się za pojazdem, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia, jadąc w kierunku ul. Rakoczego. Kierujący pojazdem ma 30-35 lat, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy krótkie w kolorze jasnobrązowym. Na skutek wypadku piesza doznała obrażeń ciała.

Osoby, które były świadkami zdarzenia lub znają tożsamość kierującego, proszeni są o kontakt z Wydziałem ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, ulica Kartuska 245 B tel. 47 741 66 80.

Powrót na górę strony