Szukamy świadków

Jeśli go rozpoznajesz – zadzwoń na Policję.

Data publikacji 24.07.2023

Policjanci z Komisariatu Policji II w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu, a związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę, proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z komisariatu na Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia ciała. Podczas zdarzenia sprawca popchnął pokrzywdzoną, która upadła na betonowe podłoże i doznała obrażeń ciała trwających powyżej 7 dni. Do zdarzenia doszło 7 czerwca 2023 r. w przejściu podziemnym przy ul. Targ Sienny w Gdańsku. Podczas prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzny, który ma związek z tym przestępstwem.
Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Gdańsku przy ul.Długa Grobla 4. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu 47 741 34 22, bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres komendant.kp2@gd.policja.gov.pl.

Powrót na górę strony