Szukamy świadków

Jeśli go rozpoznajesz – powiadom policjantów

Data publikacji 20.12.2022

Policjanci z Komisariatu Policji III w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia bramki zabezpieczającej w jednym ze sklepów mieszczącym się w centrum handlowym we Wrzeszczu. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z Policją.

 

Policjanci z Komisariatu Policji III w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia bramki zabezpieczającej w jednym ze sklepów i spowodowania strat w wysokości 2 tys. zł. Na podstawie analizy zabezpieczonego nagrania ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.


Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Gdańsku przy ul.Białej 1a.

Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu 47 74 11 522, bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres komendant.kp3@gd.policja.gov.pl.

 

Powrót na górę strony