Szukamy świadków

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Powiadom policjantów

Data publikacji 20.10.2022

Policjanci z Komisariat Policji III w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży gaśnicy ze stacji benzynowej przy al. Grunwaldzkiej, a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę, proszony jest o kontakt z Policją.


Policjanci z Komisariatu Policji III w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży gaśnicy na kółkach o wadze 25 kg wartej 1500 zł. Do zdarzenia doszło w czerwcu 2022 roku na terenie jednej ze stacji benzynowych przy al. Grunwaldzkiej. Na podstawie analizy zabezpieczonego nagrania ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.
Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Gdańsku przy ul.Białej 1a. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu 47 741 15 22, bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres komendant.kp3@gd.policja.gov.pl.


 

Powrót na górę strony