Szukamy świadków

Jeżeli go rozpoznajesz, powiadom policjantów.

Data publikacji 05.09.2022

Policjanci z komisariatu na Śródmieściu pod nadzorem prokuratury rejonowej prowadzą czynności w sprawie kierowania gróźb karalnych. Do przestępstwa doszło 14 lipca 2022 roku w Gdańsku. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunki publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają tego mężczyznę, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z komisariatu na Śródmieściu pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności w sprawie kierowania gróźb karalnych. Do przestępstwa doszło 14 lipca 2022 roku w Gdańsku. W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował wizerunki mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęć, mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji II w Gdańsku przy ul.Długa Grobla 4. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu 47 741 34 22 bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres komendant.kp2@gd.policja.gov.pl.

Powrót na górę strony