Szukamy świadków

Rozpoznajesz ich ? Te osoby mogą mieć związek z kradzieżą pieniędzy.

Data publikacji 06.07.2022

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku prowadzą nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową Gdańsk – Oliwa śledztwo w sprawie posłużenia się sfałszowanymi dokumentami i kradzieżą pieniędzy w kwocie ponad 1,4 miliona złotych z rachunku bankowego. Do zdarzenia doszło między 05 a 06 lutym 2018 roku. Dotychczas wykonane czynności nie doprowadziły do zatrzymania sprawców.

W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym został zarejestrowany wizerunek dwóch mężczyzn, którzy mogę mieć związek z tym przestępstwem.
Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęć, mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 245B. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu 47 74 16 953, zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres wpgik.gdansk@gd.policja.gov.pl.

Powrót na górę strony