Szukamy świadków

Szukamy świadków wypadku.

Data publikacji 06.07.2022

Wydział ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło 05.06.2022 r. około godziny 02:05 w Gdańsku na drodze rowerowej przy al. Grunwaldzkiej na wysokości parku Uphagena.

05.06.2022r. około godziny 02:00 w Gdańsku na drodze rowerowej przy al. Grunwaldzkiej na wysokości parku Uphagena doszło do wypadku drogowego. Kierujący hulajnogą elektryczną jadąc drogą rowerową w kierunku Sopotu i wykonując manewr wyprzedania nieznanego rowerzysty, jadącego zygzakiem drogą rowerową w tym samym kierunku, w celu uniknięcia kolizji gwałtownie zahamował, a następnie przewrócił się, doznając obrażeń ciała. Rowerzysta miał oddalić się z miejsca zdarzenia, nie udzielając pokrzywdzonemu pierwszej pomocy.
Osoby, które były świadkami zdarzenia lub znają tożsamości rowerzysty, proszeni są o kontakt z Wydziałem ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, ulica Kartuska 245 B tel. 47 741 66 80.

Powrót na górę strony