Szukamy świadków

Rozpoznajesz ją? Ta kobieta może mieć związek z kradzieżą pieniędzy.

Data publikacji 25.05.2022

Policjanci z Komisariat Policji I w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia pieniędzy w kwocie 4 tys.zł, do którego doszło przy ul. Cieszyńskiego, a związek ze sprawą może mieć kobieta, której wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jej tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę, proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu I Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia pieniędzy w kwocie 4 tys.zł. z wyrzutnika bankomatu przy ul. Cieszyńskiego. Podczas zdarzenia pokrzywdzona zapomniała zabrać z wyrzutnika pieniądze, które wcześniej wypłaciła. Wykorzystał to sprawca przestępstwa, który podszedł do bankomatu i zabrał pozostawione tam pieniądze. Na podstawie analizy zabezpieczonego nagrania ustalono, że związek ze sprawą może mieć kobieta, której wizerunek publikujemy.
Dotychczas nie udało się ustalić jej tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Gdańsku przy ul.Platynowej 6F. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu prowadzącej postępowanie 47 741 67 17 bądź pod numer telefonu dyżurnego komisariatu 47 741 67 22, lub zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji albo pisząc na adres komendant.kp1@gd.policja.gov.pl.

Powrót na górę strony