Szukamy świadków

Szukamy świadków wypadku.

Data publikacji 14.04.2022

Wydział ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło 31.08.2021 r. około godziny 12:50 w Gdańsku na ul.Okopowej na wysokości skrzyżowania z al.Armii Krajowej.

31.08.2021r. ok. godz.12:50 w Gdańsku na ul.Okopowej na skrzyżowaniu z al.Armii Krajowej doszło do wypadku drogowego. Kierujący pojazdem marki Skoda koloru białego o początkowych numerach tablicy rejestracyjnej GKA, jadąc lewym pasem ruchu ul.Okopowej w kierunku ul.Trakt św.Wojciecha, na skrzyżowaniu z al.Armii Krajowej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu podczas manewru zmiany pasa ruchu na prawy jadącemu buspasem autobusowi miejskiemu marki Mercedes, w wyniku czego kierujący autobusem w celu uniknięcia kolizji z pojazdem zmuszony został do hamowania, wskutek czego pasażerowie siedzący w tylnej części autobusu wypadli z siedzeń i doznali obrażeń ciała. Kierujący pojazdem marki Skoda odjechał z miejsca zdarzenia.
Osoby, które były świadkami zdarzenia, a w szczególności kierujący pojazdami wyposażonymi w wideorejestratory, które mogły zarejestrować to zdarzenie drogowe, proszeni są o kontakt z Wydziałem ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, ulica Kartuska 245 B tel. 47 741 66 80.

Powrót na górę strony