Szukamy świadków

Zadzwoń na Policję, jeśli wiesz kto jest sprawcą.

Data publikacji 30.07.2021

Policjanci z Komisariat Policji III w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie naruszenia nietykalności poprzez uderzenie pięścią m.in. w głowę oraz kopanie pokrzywdzonego, a związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto wie kim może być ta osoba, proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie naruszenia nietykalności mężczyzny poprzez uderzanie go pięścią w głowę, bark, ramię oraz kopanie pokrzywdzonego. Do zdarzenia doszło przy ul. Partyzantów w Gdańsku. Na podstawie analizy zabezpieczonego nagrania ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Opis sprawcy: mężczyzna w wieku 25-35 lat, krótko ostrzyżony, ze sportową czapką z daszkiem koloru czarnego na głowie, ubrany w kurtkę z kapturem koloru czarnego, spodnie dżinsowe o długości do połowy łydki.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu kim jest sprawca lub posiadają informacje istotne w tej sprawie, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Gdańsku przy ul.Białej 1a. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu 47 74 11 522, bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres komendant.kp3@gd.policja.gov.pl.

Powrót na górę strony