Wiadomości

MISTRZOSTWA POLICJI W JUDO - LEGIONOWO 2017 - NASI NA PODIUM

Data publikacji 24.10.2017

W dniach 19-20 października reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku - na zaproszenie Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, wzięła udział w „Mistrzostwach Policji w Judo”. W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy III miejsce.

W Mistrzostwach Policji w Judo odbywających się w Legionowe od 19 do 20 października, udział wzięli zawodnicy reprezentujący Policję, Wojsko Polskie, Biuro Ochrony Rządu, Państwową Straż Pożarną oraz Służbę Więzienną. Wielu z nich regularnie startuje w zawodach rangi mistrzowskiej takich jak Mistrzostwa Świata czy Mistrzostwa Polski.

W tym roku Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku reprezentowało 4 funkcjonariuszy. W swoich kategoriach wiekowych oraz wagowych uplasowali się bardzo wysoko: