GIMNAZJUM NR 6 ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU „SZKOŁA BEZ NUDY I NAŁOGÓW”

W dniu 14 listopada 2009r. w hali sportowej przy ul. Kołobrzeskiej 61 w Gdańsku rozegrano finał turnieju "Szkoła bez Nudy i Nałogów". Do rywalizacji o pierwsze miejsce w zawodach stanęły trzy gdańskie gimnazja: 2, 6, 11. Zwycięzcą rywalizacji została reprezentacja Gimnazjum nr 6, która wyprzedziła Gimnazjum nr 2 oraz Gimnazjum nr 11.

W dniu 14 listopada 2009r. w hali sportowej przy ul. Kołobrzeskiej 61 w Gdańsku rozegrano finał turnieju "Szkoła bez Nudy i Nałogów". Do rywalizacji o pierwsze miejsce w zawodach stanęły trzy gdańskie gimnazja: 2, 6, 11.

Zwycięzcą rywalizacji została reprezentacja Gimnazjum nr 6, która wyprzedziła Gimnazjum nr 2 oraz Gimnazjum nr 11.