Wiadomości

Zmiany na stanowiskach kierowniczych w gdańskich komisariatach

Data publikacji 02.04.2024

Komendant Miejski Policji w Gdańsku mł. insp. Sylwester Mieszczak, z dniem 2 kwietnia 2024 roku powierzył pełnienie obowiązków na stanowiskach komendantów oraz zastępców komendantów w Komisariacie Policji V, VI i IX.

Dziś o godz. 11.00 Komendant Miejski Policji w Gdańsku mł. insp. Sylwester Mieszczak uroczyście powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku zastępców oraz komendantów w czterech gdańskich komisariatach.

Obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji V w Gdańsku (Przymorze) objął kom. Tomasz Niekraszewicz, który dotychczas był komendantem komisariatu w Osowej.

Podkom. Katarzyna Okupińska od dziś pełni obowiązki Komendanta Komisariatu Policji IX w Gdańsku (Osowa). Dotychczas była zastępcą Komendanta Komisariatu Policji VI w Gdańsku (Nowy Port).

Także od dziś obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji IX w Gdańsku (Osowa) będzie pełnił asp. Rafał Wróbel, który dotychczas sprawował funkcję kierownika referatu prewencji w oliwskim komisariacie.

Kom. Joanna Dajnowska od dziś pełni obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji VI w Gdańsku (Nowy Port). Wcześniej zajmowała stanowisko kierownika Referatu Dochodzeniowo-Śledczego w komisariacie Osowa.

Awansowane policjantki i policjanci w dotychczasowej służbie wykazywali się doskonałą wiedzą i umiejętnościami na zajmowanych stanowiskach. Mają wieloletnie doświadczenie oraz byli przygotowani, aby objąć nowe stanowiska kierownicze. Komendant Miejski Policji w Gdańsku wręczając rozkazy funkcjonariuszkom i funkcjonariuszom pogratulował awansu, życząc jednocześnie dalszych sukcesów na nowych stanowiskach.

  • Komendant miejski wręcza rozkaz
  • Komendant miejski wręcza rozkaz
Powrót na górę strony