Wiadomości

Uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji.

Data publikacji 24.07.2023

W ramach obchodów Święta Policji dziś w Komisariacie Policji II w Gdańsku odbyła się uroczysta zbiórka dla funkcjonariuszy, podczas której wręczono nominacje na wyższe stopnie służbowe. Wyróżnieni zostali również pracownicy cywilni Policji. W uroczystości uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Konrad Kobierski, Zastępca Prezydenta Miasta Gdańska Piotr Grzelak oraz kapelan pomorskich policjantów ks. Bogusław Głodowski. Uroczystości przewodniczył Komendant Miejski Policji w Gdańsku – insp. Tomasz Hintz.

Uroczystość rozpoczęła się o godz.12.00, w auli Komisariatu Policji II w Gdańsku przy ul. Długa Grobla 4. W uroczystości uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Konrad Kobierski, Zastępca Prezydenta Miasta Gdańska Piotr Grzelak oraz kapelan pomorskich policjantów ks. Bogusław Głodowski. Gospodarz uroczystości Komendant Miejski Policji w Gdańsku insp. Tomasz Hintz podziękował wszystkim gdańskim policjantom i pracownikom komendy miejskiej oraz podległych komisariatów za codzienną służbę i pracę.

Podczas uroczystej zbiórki wyznaczeni funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku oraz komisariatów otrzymali awanse na kolejne wyższe stopnie policyjne. Akty nominacyjne wręczał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp.Konrad Kobierski oraz Komendant Miejski Policji w Gdańsku insp. Tomasz Hintz. W uznaniu za wzorowo wykonywaną pracę oraz za zaangażowanie społeczne wyróżnieni zostali także pracownicy Policji.

Na zakończenie uroczystości insp. Konrad Kobierski w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim policjantom i pracownikom Policji gdańskiego garnizonu za dobrą służbę i pracę oraz gratulował wyróżnień. Z okazji Święta Policji podziękowanie za profesjonalizm, poświęcenie oraz służbę na rzecz bezpieczeństwa gdańszczan złożył
także Zastępca Prezydenta Miasta Gdańska Piotr Grzelak.

Powrót na górę strony