Wiadomości

Mundurowy Dzień Dziecka w gdańskim ZOO.

Data publikacji 05.06.2023

Po raz kolejny gdańscy policjanci włączyli się w obchody dnia dziecka, które odbyły się na terenie ZOO w Oliwie. Dzięki temu dzieci miały okazję m.in. przyjrzeć się z bliska specjalistycznemu wyposażeniu policjantów oraz innych służb, czy też sprawdzić swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa.

W minioną sobotę związki zawodowe pomorskich i gdańskich policjantów oraz pracowników Policji wspólnie z Komendą Miejską Policji w Gdańsku, Gdańskim Ogrodem Zoologicznym, Radiem Gdańsk, oraz innymi służbami mundurowymi zorganizowali festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Teren ZOO od godziny 10:00 zmienił się w ogromny plac zabaw. Na dzieci czekał szereg atrakcji takich jak: występy magików, pokazy artystyczne, gry i zabawy, a także spotkanie z Dyrektorem ZOO. Dzieci przez zabawę mogły sprawdzić swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa, biorąc udział w różnego rodzaju konkursach zorganizowanych przez funkcjonariuszy.

Zgodnie z oczekiwaniami najmłodsi przybyli na miejsce w licznych grupach, a ich uśmiechy były najpiękniejszym podziękowaniem za obecność mundurowych.


 

Powrót na górę strony