Wiadomości

Policjanci spotkali się z uczniami szkoły podstawowej.

Data publikacji 10.03.2023

Gdańscy funkcjonariusze z komendy miejskiej spotkali się z uczniami klas VI, VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 89 w Gdańsku. Policyjni profilaktycy rozmawiali z młodzieżą na temat cyberzagrożeń i o odpowiedzialności prawnej osób nieletnich. Podczas spotkania funkcjonariusze wykorzystali zestaw multimedialny, który otrzymali w ramach projektu Pomorskiej Policji pn. „POWER ON”.

Wczoraj  asp. Grzegorz Neumann oraz asp. Kamil Pawliszak - gdańscy policjanci, którzy zajmują się profilaktyką i problematyką nieletnich, spotkali się z uczniami klas VI, VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 89 w Gdańsku. Funkcjonariusze przekazali młodzieży najważniejsze informacje związane z odpowiedzialnością prawną nieletnich oraz  mówili o cyberzagrożeniach i niebezpieczeństwach płynących z niewłaściwego korzystania z internetu.

W trakcie spotkania policjanci wykorzystali nowy sprzęt multimedialny przekazany przez Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku, który został zakupiony w ramach projektu „POWER ON-podniesienie kompetencji Policji w ramach wsparcia ofiar przestępstw”, finansowanego z Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

 

Powrót na górę strony