Wiadomości

Szukamy świadków i uczestników zdarzenia.

Data publikacji 22.06.2022

Policjanci z komisariatu na Przymorzu prowadzą czynności w sprawie narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu małoletniego dziecka, przez osobę, na której ciąży obowiązek opieki. Do zdarzenia doszło 15 czerwca 2022 roku prawdopodobnie przy ul.Żwirki i Wigury w Gdańsku, a funkcjonariusze poszukują jego świadków oraz uczestników.

Policjanci z komisariatu na Przymorzu prowadzą czynności w sprawie zdarzenia, do którego doszło 15 czerwca 2022 roku prawdopodobnie przy ul. Żwirki i Wigury w Gdańsku około godziny 07:30. Zapis zabezpieczonego do tej sprawy nagrania przedstawia sytuację, podczas której kilkuletnie dziecko idące chodnikiem zbliżając się do przejścia dla pieszych, przyśpiesza i wbiega na to przejście, zmuszając kierowcę samochodu do gwałtownego hamowania w celu uniknięcia uderzenia w przebiegające dziecko. Kobieta pod której opieką dziecko pozostawało, wpatrzona była w tym czasie w ekran telefonu trzymanego w ręku.
Osoby, które były uczestnikami, świadkami zdarzenia lub też wiedzą, kim mogą być uczestnicy tego zdarzenia albo mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości, lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji na Przymorzu. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer 47 741-12-22, lub pisząc na adres dyzurny.kp5@gd.policja.gov.pl.

Powrót na górę strony