Wiadomości

Utrudnienia w ruchu drogowym w zwiazku z „Triathlon Gdańsk 2019”

Data publikacji 11.07.2019

Policjanci informują, że w związku z odbywającym się w dniu 14 lipca br. w godz. 09.00-14.00 Triathlonem Gdańsk 2019, należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Funkcjonariusze będą strzegli bezpieczeństwa uczestników imprezy sportowej , mieszkańców Gdańska, a także widzów obserwujących to wydarzenie.
W najbliższą niedzielę 14 lipca w Gdańsku odbędzie się Triathlon Gdańsk 2019. Start tej imprezy zaplanowano na godz. 9.00. W związku z tym, podczas trwania konkurencji rowerowej, należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym i czasowego zamknięcia poszczególnych ulic. W tym dniu w godzinach 08.30 – 12.30, na czas przejazdu rowerowego uczestników triathlonu, całkowicie z ruchu zostaną wyłączone ulice: Czarny Dwór, Płażyńskiego, Tunel pod Martwą Wisłą, Majora Sucharskiego.

Apelujemy do kierowców, aby w miarę możliwości omijali te rejony Gdańska. Policjanci będą dbali o bezpieczeństwo na drodze. Postarają się również, aby utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane wyłączeniem ulic były jak najmniej dotkliwe dla kierowców.