Komenda Miejska Policji w Gdańsku

policja.pl
bip
fb
youtube
kontrast
j_migowy
space 20px
Praca w Policji
SzukamySwiadkow
mapa_zag
stop agresji drogowej
Zielona strefa
Stop Korupcji
Patrol
Serwis Służby Cywilnej
Serwis Kąpieliskowy
space2 20px

Ważne linki

Najczęściej czytane

 1. Włamali się do samochodu, wypatrzył ich miejski monitoring

  Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o włamanie i kradzież przecinarki spalinowej. Mężczyzn zauważył operator miejskiego monitoringu. Sprawcy usłyszeli zarzuty. Teraz grozi im do 10 lat więzienia.

 2. Z dzieckiem na spacerze, a w kieszeni narkotyki

  Wczoraj policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie narkotyki. 19-latek z konkubiną oraz 5-miesięcznym dzieckiem byli na spacerze. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Teraz grożą mu 3 lata więzienia.

 3. Narkotyki w samochodzie i na balkonie

  Gdańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który przewoził w samochodzie kilkadziesiąt porcji marihuany, w mieszkaniu miał kolejne narkotyki. Sprawca usłyszał zarzut. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

 4. Kolejne osoby zatrzymane za posiadanie znacznych ilości środków odurzających

  Policjanci z wydziału dw. z przestępczością narkotykową gdańskiej komendy zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie i udzielanie znacznych ilości środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli ponad 2 kilogramy amfetaminy i prawie 100 gramów kokainy. Wczoraj sąd na wniosek policjantów i prokuratora aresztował dwóch z nich. Za te przestępstwa grozi 10 lat więzienia.

 5. Policjanci spotkali się z seniorami

  Policjanci z gdańskiej komendy spotkali się z seniorami w Dziennym Domu Pomocy przy ul. Kisielewskiego w dzielnicy Gdańsk- Wrzeszcz. Spotkanie pod nazwą „Kulinaria i seniorskie zdrowie ” oprócz promowania zdrowego trybu życia było okazją do przekazania seniorom cennych rad mających wpływ na jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa.