ŚMIERTELNY WYPADEK NA STOGACH - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Wiadomości

ŚMIERTELNY WYPADEK NA STOGACH

W sobotę nad ranem na Stogach doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Wstępne ustalenia wykazały, że kierujący mercedesem z nieznanych jak dotąd przyczyn, jadąc w kierunku Górek Zachodnich zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. 26-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu, a pasażer mercedesa, którego stan jest stabilny, został przewieziony do szpitala. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, w sobotę nad ranem na Stogach przy ul. Sówki, 26-letni mieszkaniec Gdańska kierując mercedesem w pewnym momencie zjechał na lewe pobocze, uderzył w drzewo i dachował. 

W sobotę nad ranem na Stogach doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Wstępne ustalenia wykazały, że kierujący mercedesem z nieznanych jak dotąd przyczyn, jadąc w kierunku Górek Zachodnich zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. 26-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu, a pasażer mercedesa, którego stan jest stabilny, został przewieziony do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, w sobotę nad ranem na Stogach przy ul. Sówki, 26-letni mieszkaniec Gdańska kierując mercedesem w pewnym momencie zjechał na lewe pobocze, uderzył w drzewo i dachował. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 26-letni kierowca. Natomiast 29-letni pasażer mercedesa z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Jego stan jest stabilny.

Gdańscy policjanci cały czas wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku drogowego.