Data publikacji: 2019-01-07     Jednostka: Komisariat II Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu II Policji w Gdańsku prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk- Śródmieście, dochodzenie w sprawie pobicia mężczyzny. Do przestępstwa doszło 21 listopada 2018 roku około godziny 22.30 przy ul. Długiej w Gdańsku. Związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają te osoby lub mają informacje na ich temat, prosimy o kontakt z Policją. Zapewniamy anonimowość.


W dniu 22 listopada 2018 roku do policjantów z Komisariatu II Policji w Gdańsku stawił się mężczyzna, który złożył zawiadomienie o jego pobiciu przez kilku mężczyzn. Do przestępstwa doszło w dniu 21 listopada 2018 roku około godziny 22.30 przy ul. Długiej. Do pokrzywdzonego podeszło kilku nie znanych mu mężczyzn, którzy bez powodu mieli go pobić w pobliżu jednego z lokali rozrywkowych.
 Policjanci prowadzą w tej sprawie dochodzenie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk Śródmieście . W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym na podstawie opisu pokrzywdzonego, zabezpieczyli wizerunki czterech mężczyzn mogących mieć związek z tym przestępstwem.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem II Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc do Wydziału Operacyjno- Rozpoznawczego na nr (58) 328-45-40 lub do oficera dyżurnego pod numer telefonu (58) 328 44 22. Można też  zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub napisać na adres komendant.kp2@gd.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość.

 

Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2019 r.