Data publikacji: 2019-01-03     Jednostka: Komisariat III Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży bielizny, do której doszło na terenie sklepu w jednej z galerii handlowych. Związek ze sprawą mogą mieć  kobiety których wizerunki publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają te osoby lub posiadają informacje na ich temat, prosimy o kontakt z Policją. Zapewniamy anonimowość.

Funkcjonariusze z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży bielizny w sklepie z odzieżą na terenie galerii handlowej przy ul. Grunwaldzkiej.  Do przestępstwa doszło w dniu 21 grudnia 2018 roku.
Związek ze sprawą mogą mieć dwie kobiety których wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęć lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr (58) 521-15-22, zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres  komendant.kp3@gd.policja.gov.pl

 

Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2019 r.