Data publikacji: 2018-12-28     Jednostka: Komisariat III Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzili  czynności w sprawie kradzieży odzieży o wartości ponad tysiąca złotych, do której doszło na terenie sklepu w jednej z galerii handlowych. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna i kobieta których wizerunki publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają te osoby lub posiadają informacje na ich temat, prosimy o kontakt z Policją. Zapewniamy anonimowość.

Funkcjonariusze z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży odzieży o wartości ponad tysiąca złotych, która miała miejsce 29 września  2018 r. w sklepie na terenie galerii handlowej przy ul. Grunwaldzkiej w Gdańsku.
Związek ze sprawą może mieć mężczyzna i kobieta których wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr (58) 521-15-22, zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres  komendant.kp3@gd.policja.gov.pl


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2019 r.