Data publikacji: 2018-11-06     Jednostka: Komisariat II Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu II Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum o wartości ponad 625 złotych. Do kradzieży doszło na terenie jednej z gdańskich drogerii w dniu 31 sierpnia tego roku. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z zapisu filmowego lub mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.


Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży ze sklepu kosmetycznego perfum o wartości 625 złotych.  Do kradzieży doszło 31 sierpnia tego roku.
Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć oraz zapisu filmowego lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr oficera dyżurnego (58) 328-44-22, do Wydziału Operacyjno Rozpoznawczego pod numer (58) 328-45-40 albo pisząc na adres mailowy: komendant.kp2@gd.policja.gov.pl.

 

Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.