Data publikacji: 2018-11-06     Jednostka: Komisariat III Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży alkoholu o wartości ponad 700 złotych. Do kradzieży doszło na terenie jednego z supermarketów w dniu 21 sierpnia tego roku. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciu lub mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.


Funkcjonariusze z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży ze sklepu alkoholu o wartości ponad 700 złotych.  Do kradzieży doszło 21 sierpnia tego roku.
Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr oficera dyżurnego (58) 328-44-22, do policjanta prowadzącego sprawę pod numer (58) 521-15-22 albo pisząc na adres mailowy: komendant.kp3@gd.policja.gov.pl.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2019 r.