Data publikacji: 2018-10-25     Jednostka: Komisariat III Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy, do której doszło w dniu 03.09.2018 r. w jednej z galerii handlowych przy ul. Grunwaldzkiej w Gdańsku. Związek ze sprawą może mieć kobieta, której wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub mają informacje na jej temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy, do której doszło 3 września tego roku w jednym ze sklepów na terenie galerii handlowej. Sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, ukradł z jej torebki 2,5 tysiąca złotych.
Związek ze sprawą może mieć kobieta, której wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę widoczną na zdjęciu lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr (58) 521-15-22 lub pisząc na adres mailowy: komendant.kp3@gd.policja.gov.pl albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2019 r.