Data publikacji: 2018-10-25     Jednostka: Komisariat II Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu II Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum oraz szczoteczek elektrycznych o łącznej wartości blisko 1,5 tysiąca złotych, do której doszło w dniu 25.09.2018 r. w jednym ze sklepów  w Gdańsku. Związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęcia lub mają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży ze sklepu kosmetycznego perfum oraz końcówek do szczoteczki elektrycznej o łącznej wartości blisko 1,5 tysiąca złotych.  Do zdarzenia doszło w dniu 25.09.2018 roku.
Związek ze sprawą może mieć dwóch mężczyzn, których wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciach lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr oficera dyżurnego (58) 328-44-22 albo pisząc na adres mailowy: komendant.kp2@gd.policja.gov.pl.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2019 r.