Data publikacji: 2018-10-18     Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Tegoroczny Tydzień Mediacji odbędzie się w dniach 15 - 19 października, natomiast Międzynarodowy Dzień Mediacji przypada na dzień 18 października 2018 r. W gdańskiej komendzie informacje na temat mediacji w postępowaniu karnym dla zainteresowanych udzielane będą w godz. 8:30-14:30 w wydziale dochodzeniowo-śledczym.

Wzorem lat ubiegłych koncepcja tegorocznych obchodów opiera się na propagowaniu inicjatyw lokalnych, włączeniu lokalnych środowisk do działań prowadzonych przez prezesów sądów, koordynatorów ds. mediacji oraz sędziów, a także współpracy pomiędzy ośrodkami mediacyjnymi, wymiarem sprawiedliwości.

Informacje na temat mediacji w postępowaniu karnym dla zainteresowanych udzielane będą w godz. 8:30-14:30 w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Dodatkowe informacje na temat mediacji oraz obchodów Międzynarodowego Tygodnia Mediacji znaleźć można na stronie Sądu Okręgowego w Gdańsku:

szczegóły akcji

 

 

W ramach inicjatywy odbedzie się pokaz filmu „A CONVERSATION" poświęconego mediacjom karnym, na Wydziale Prawa i Administracji UG w dniu 18 października 2018 r. o godz. 13:00. Pokaz jest organizowany z inicjatywy mediatorów działających w okręgu gdańskim.

Więcej informacji pod linkiem:

http://www.gdansk.so.gov.pl/projekcja-filmu-conversation-18-pazdziernika-2018-r-godz-1300-wydzial-prawa-i-administracji-ug


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2019 r.