Data publikacji: 2018-10-09     Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Policjanci z komendy miejskiej wspólnie z władzami Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zapraszają na kolejne spotkanie dot. bezpieczeństwa. Wspólne rozmowy o bezpieczeństwie w miejscu publicznym i miejscu zamieszkania odbędą się jutro o 9.30 w sali im. Narkiewicza budynek AGN przy Alei Zwycięstwa 41/42 w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy!

Policjanci z komendy miejskiej wspólnie z władzami Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego organizują spotkanie na temat bezpieczeństwa. Debata ewaluacyjna, będąca kolejną z cyklu debat „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, odbędzie się 10 października br. o godz. 9.30 w budynku „Atheneum Gedanense Novum” przy Alei Zwycięstwa 41/42 w Gdańsku.

Głównym celem spotkania jest uwrażliwienie studentów i mieszkańców na sytuacje, w których mogą stać się ofiarą przestępstwa. Policjanci przybliżą uczestnikom tematykę bezpieczeństwa w miejscu publicznym i miejscu zamieszkania. Przekażą również wiele cennych informacji jak postępować w sytuacji zagrożenia.

Debaty mają na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Spotkania te pozwalają na wymianę informacji między Policją a mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu mogą zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

Serdecznie zapraszamy na debatę!


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.