Data publikacji: 2018-10-04     Jednostka: Komisariat VIII Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu VIII Policji w Gdańsku prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk Wrzeszcz śledztwo w sprawie rozboju, do którego doszło 13 sierpnia tego roku pomiędzy godziną 2.00-3.00 przy ul. Rakoczego w Gdańsku. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które znają tożsamość tego mężczyzny, proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z komisariatu na Suchaninie prowadzą pod nadzorem prokuratora śledztwo w sprawie rozboju, do którego doszło w dniu 13 sierpnia przy ul. Rakoczego w Gdańsku, pomiędzy godziną 2.00-3.00. Nieustalony sprawca uderzył pokrzywdzonego w twarz i ukradł mu telefon komórkowy oraz portfel, w którym oprócz pieniędzy znajdowały się dokumenty.

Policjanci, którzy pracowali nad tą sprawą, wykonali szereg czynności, przesłuchano świadków, zabezpieczono ślady oraz zapisy z kamer monitoringu, które zostały dokładnie przeanalizowane przez policjantów. Na tej podstawie między innymi wytypowano osobę, która może mieć związek z tym przestępstwem.
Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z zapisu monitoringu lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem VIII Policji w Gdańsku.

Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr (58) 321-68-22 lub, przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres: komendant.kp8@gd.policja.gov.pl, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

 


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.