Data publikacji: 2018-10-04     Jednostka: Komisariat III Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży słuchawek o wartości 800 złotych, do której doszło w dniu 11.09.2018 r. w jednym ze sklepów przy ul. Grunwaldzkiej w Gdańsku. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży słuchawek o wartości blisko 800 złotych z terenu sklepu mieszczącego się  przy ul. Grunwaldzkiej. Do zdarzenia doszło w dniu 11.09.2018 roku.

Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z zapisu monitoringu lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr (58) 521-15-22 lub pisząc na adres mailowy: komendant.kp3@gd.policja.gov.pl albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

 


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.