Data publikacji: 2018-10-04     Jednostka: Komisariat II Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu II Policji w Gdańsku prowadzą postępowania w sprawie usiłowania oszustwa na kwotę 21 tysięcy złotych w placówce bankowej poprzez złożenie wniosku kredytowego poprzez posłużenie się danymi innej osoby. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie usiłowania oszustwa przez mężczyznę, który w jednym z banków posłużył się cudzymi danymi osobowymi próbując w ten sposób otrzymać kredyt o wartości 21 tysięcy złotych.

Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr (58) 328-44-22 lub do policjanta prowadzącego sprawę na nr ( 58) 328-45-16 albo pisząc  na adres mailowy: komendant.kp2@gd.policja.gov.pl albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.