Data publikacji: 2018-10-04     Jednostka: Komisariat II Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu II Policji w Gdańsku prowadzą postępowania w sprawie oszustwa. Nieustalony na tą chwilę sprawca posłużył się danymi osobowymi innej osoby, podszył się pod nią i zawarł umowę kredytową w jednym z banków powodując starty na 10 tysięcy złotych. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie  oszustwa przez męzczyznę, który posłużył się danymi osobowymi innej osoby, podszył się pod nią i zawarł umowę kredytową w jednym z banków powodując starty na 10 tysięcy złotych.

Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr (58) 328-44-22 lub do policjanta prowadzącego sprawę na nr ( 58) 328-45-16 albo pisząc  na adres mailowy: komendant.kp2@gd.policja.gov.pl albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.