Data publikacji: 2018-09-27     Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Wczoraj przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku wzięli udział w uroczystym ślubowaniu uczniów klas pierwszych IV Liceum Ogólnokształcącego o profilu policyjnym Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Gdańsku. W imieniu Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku życzenia sukcesów w nauce wszystkim uczniom życzyła podinsp . Joanna Orłowska – Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Wczoraj odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych IV Liceum Ogólnokształcącego o profilu m.in. policyjnym Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Gdańsku. W uroczystości uczestniczyli funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku oraz przedstawiciele pozostałych służb mundurowych. To ważne wydarzenie dla uczniów klas pierwszych, a wybrany przez nich profil kształcenia pozytywnie rokuje na przyszłość.

W imieniu Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku życzenia sukcesów w nauce wszystkim uczniom życzył podinsp . Joanna Orłowska – Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Na mocy porozumienia podpisanego 24 lutego 2009 roku pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Gdańsku a IV Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku, w szkole tej zostały utworzone klasy o profilu policyjnym.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.