Data publikacji: 2018-09-20     Jednostka: Komisariat Policji VIII w Gdańsku

Policjanci z komendy miejskiej wspólnie z władzami Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zapraszają na spotkanie dot. bezpieczeństwa. Wspólne rozmowy o bezpieczeństwie w miejscu publicznym i miejscu zamieszkania odbędą się w najblizszy wtorek (25 września)w września ok. godz. 9:00 w sali wykładowej C im. Prof. Mozołowskiego w budynku Zakładów Teoretycznych GUMed, tj. Collegium Biomedicum, przy ulicy Dębinki 1. w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy!

Policjanci z komendy miejskiej wspólnie z władzami Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego organizują spotkanie na temat bezpieczeństwa. Debata wyjsciowa z  cyklu debat „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, odbędzie się 25 września o godzinie 9:00 w sali wykładowej C im. Prof. Mozołowskiego w budynku Zakładów Teoretycznych GUMed, tj. Collegium Biomedicum, przy ulicy Dębinki 1. w Gdańsku.

Głównym celem spotkania jest uwrażliwienie studentów i mieszkańców na sytuacje, w których mogą stać się ofiarą przestępstwa. Policjanci przybliżą uczestnikom tematykę bezpieczeństwa w miejscu publicznym i miejscu zamieszkania. Przekażą również wiele cennych informacji jak postępować w sytuacji zagrożenia.

Debaty mają na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Spotkania te pozwalają na wymianę informacji między Policją a mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu mogą zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

Serdecznie zapraszamy na debatę!


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.