Data publikacji: 2018-06-28     Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku wykonują czynności w ramach prowadzonego dochodzenia nadzorowanego przez prokuraturę w sprawie kradzieży na parkingu przy ul. Przywidzkiej w Gdańsku, samochodu marki BMW X 6. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z zapisu monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży w dniu 7 lutego 2018 roku z parkingu przy ul. Przywidzkiej w Gdańsku pojazdu marki BMW X 6 o wartości 120 tysięcy złotych. Policjanci do prowadzonej sprawy zabezpieczyli zapis monitoringu, na którym widać mężczyznę mogącego mieć związek z tą sprawą.

Wszystkie osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsce pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc do Wydziału Dochodzeniowo Śledczego na nr telefonu (58) 321-60-16 lub do policjanta prowadzącego sprawę (58) 321- 62-48 oraz na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.
Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.