Data publikacji: 2018-06-20     Jednostka: Komisariat IX Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu  Policji w Gdańsku prowadzili  czynności w sprawie przywłaszczenia znalezionego  portfela  wraz z dokumentami oraz pieniędzmi w wysokości ponad tysiąca złotych. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.


Funkcjonariusze z Komisariatu IX Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia znalezionego portfela, w którym oprócz dokumentu tożsamości znajdowały się pieniądze w wysokości ponad tysiąca złotych.
Związek ze sprawą może mieć mężczyzna którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem IX Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 52-11-122 oraz na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.