Data publikacji: 2018-06-20     Jednostka: Komisariat III Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą  czynności w sprawie kradzieży paliwa do której doszło 14 marca tego roku na stacji paliw mieszczącej się przy ul. Słowackiego w Gdańsku. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży paliwa o wartości blisko tysiąca złotych na stacji paliw mieszczącej się przy ul. Słowackiego w Gdańsku. Sprawca do baku zatankował ponad 200 litrów wsiadł do samochodu marki Ford Focus i odjechał nie płacąc za paliwo.
Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 52-11-522 lub na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.