Data publikacji: 2018-06-20     Jednostka: Komisariat VIII Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu VIII Policji w Gdańsku prowadzili  czynności w sprawie kradzieży mienia do którego doszło na terenie jednego ze sklepów. Sprawcy ukradli zestaw do monitorowania o wartości 1300 złotych.  Związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni oraz kobieta, których wizerunki publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęć lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży zestawu do monitorowania o wartości 1300 złotych ze sklepu mieszczącego się przy ul. Szczęśliwej w Gdańsku.
Związek ze sprawą może mieć dwóch  mężczyzn oraz kobieta, których wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem VIII Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 32-16-822 lub na numer policjanta prowadzącego sprawę 58 32-16-856 oraz na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.