Data publikacji: 2018-06-04     Jednostka: Komisariat III Policji w Gdańsku

Policjanci z komisariatu we Wrzeszczu zatryzmali 37- latka i jego 27-letnią koleżankę , którzy podczas kłótni o miejsce parkingowe uszkodzili samochód drugiego kierowcy. Kobieta została przesłuchana w charakterze świadka natomiast 37 latek usłyszał juz zarzut uszkodzenia pojazdu, straty oszacowano na 3 tysiące złotych.  Za to przestępstwo może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.


W miniony piątek po godzinie 18 do komisariatu we Wrzeszczu przyjechała kobieta, która złożyła zawiadomienie o uszkodzeniu jej pojazdu przez sąsiadów. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że doszło do kłótni przy posesji, sąsiedzi chcieli zająć jej miejsce parkingowe, kobieta miała zwrócić im uwagę, żadna ze stron nie chciała ustąpić, więc doszło między nimi do ostrej wymiany zdań.
W pewnym momencie mężczyzna i kobieta mieli zacząć kopać w samochód pokrzywdzonej uszkadzając jego drzwi oraz maskę pojazdu. 
Policjanci od razu po przyjęciu zgłoszenia pojechali na miejsce i zatrzymali do sprawy 27-letnią kobietę oraz jej 37-letniego kolegę. Policjanci na podstawie zebranego materiału dowodowego postawili zarzut uszkodzenia smochodu 37-latkowi, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Straty jakie spowodował zostały wycenione na kwotę 3 tysięcy złotych. 27-letnia kobieta została przesłuchana w charakterze świadka.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2019 r.