Data publikacji: 2018-05-25     Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Policjanci informują, że w związku z weekendowymi imprezami masowymi i zgromadzeniami można spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Policjanci będą kierowali kierowców na objazdy. Apelujemy o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem.

W piątek ok. godz. 15:30 z Targu Węglowego w kierunku Targu Drzewnego, następnie Huciska do ul. 3 Maja na Pl. Zebrań Ludowych będą przemieszczać się uczestnicy Gdańskich Juwenaliów. Policjanci ruchu drogowego oraz pozostałych służb zadbają o bezpieczny przemarsz wszystkich uczestników imprezy. 

W sobotę (26 maja) zgromadzenia publiczne będą zabezpieczać policjanci różnych służb, w tym prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni.Policjanci zadbają o bezpieczeństwo uczestników wszystkich odbywających się w tym czasie wydarzeń. Postarają się, aby utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane tymi zgromadzeniami były jak najmniej dotkliwe dla kierowców. 

W związku z powyższym w rejonie centrum w godz. Od 14.00 do 19:00 należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowy. 

W sobotę (26 maja) od godz. 9:00 do 15:00 całkowicie zostanie wyłączona z ruchu ul. Armii Krajowej na całej długości w związku z trwającym wyścigiem kolarskim. 

Apelujemy do kierowców, żeby w miarę możliwości omijali te rejony Gdańska i korzystali z objazdów, na które będą kierowani przez policjantów ruchu drogowego.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2019 r.