Data publikacji: 2018-05-22     Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku wykonują czynności w ramach prowadzonego przez  prokuraturę śledztwa w sprawie ukrycia na parkingu przy ul. Spadochroniarzy w Gdańsku, ukradzionego z terenu Niemiec samochodu marki Porsche.  Związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z zapisu monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku prowadzą postępowanie w sprawie ukrycia w dniu 15 lutego 2018 roku na parkingu strzeżonym przy ul. Spadochroniarzy w Gdańsku pojazdu marki Porsche Cayenne S ukradzionego na terenie Niemiec. Policjanci do prowadzonej sprawy zabezpieczyli zapis monitoringu, na którym widać mężczyzn mogących mieć związek z tą sprawą.

 Za paserstwo umyślne, w stosunku do mienia znacznej wartości, może grozić kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Wszystkie osoby, które rozpoznają tych mężczyzn lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc do Wydziału Dochodzeniowo Śledczego na nr telefonu (58) 321-62-60 lub na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2019 r.