Data publikacji: 2018-05-04     Jednostka: Komisariat III Policji w Gdańsku
Komisariat Policji III w Gdańsku pod nadzorem prokuratury prowadzi postępowanie w sprawie dokonanego w dniu 24 marca 2018 roku włamania do remontowanego pomieszczenia w budynku i kradzieży z niego elektronarzędzi o wartości 4 tysięcy złotych.

Policjanci z Komisariatu we Wrzeszczu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do pomieszczenia i kradzież pozostawionych w nim elektronarzędzi o wartości 4 tysięcy złotych. Do przestępstwa doszło w dniu 24 marca 2018 roku. Policjanci podczas pracy nad tą sprawą m.in. zabezpieczyli wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem.


Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zapisie zabezpieczonego przez policjantów monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku mieszczącym się przy ul. Biała 1A. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr (58) 521-15-22 lub na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.