Data publikacji: 2018-05-04     Jednostka: Komisariat III Policji w Gdańsku

Komisariat Policji III w Gdańsku pod nadzorem prokuratury prowadził postępowanie w sprawie dokonanego w dniu 7 kwietnia 2017 roku przywłaszczenia portfela, w którym oprócz dokumentów znajdowały się pieniądze w wysokości ponad 500 złotych. Do przestępstwa doszło w jednym ze sklepów przy ul. Kościuszki w Gdańsku.

Policjanci z Komisariatu we Wrzeszczu prowadzili postępowanie w sprawie przywłaszczenia portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy w wysokości 560 złotych, do którego doszło 7 kwietnia 2017 roku. Nieustalony na tą chwilę sprawca zabrał portfel pokrzywdzonej w jednym ze sklepów przy ul. Kościuszki w Gdańsku.
 Policjanci podczas pracy nad tą sprawą m.in. zabezpieczyli wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem.


Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zapisie zabezpieczonego przez policjantów monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku mieszczącym się przy ul. Biała 1A. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr (58) 521-15-22 lub na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.