Data publikacji: 2018-05-04     Jednostka: Komisariat I Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu I Policji w Gdańsku prowadzili  czynności w sprawie kradzieży z włamaniem do mieszkania. Do przestępstwa doszło 16.10.2017 roku. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu I Policji w Gdańsku prowadzili czynności w sprawie kradzieży z włamaniem do mieszkania. Sprawca podczas nieobecności domowników wybił szybę, wszedł do domu i ukradł z niego biżuterię oraz laptop. Pokrzywdzeni ponieśli straty na ponad 10 tysięcy złotych. Do przestępstwa doszło 16.10.2017 roku .
Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem I Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr (58) 32-16-722 lub na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.